Профиль sonya4na

Имя Ганнуся..гмгм..Ганна)
Аватары
Страна Украина
Город Киев
Дата рождения 1988-04-13
Пол Женский
Мобильный телефон sony ericsson)
ICQ кого цікавить-дайте знати;)
Skype Скачать Skype
Владею языками українська, англійська, російська,..мова тіла)
Любимые печатные издания Український тиждень, Україна молода,..
Избранное записів 3
Мой RSS
Комментариев 3416
Расталкивали 5 раз(-а)
Друзья  63: 大和, Орест Форко, Owlam, Sleepwalker °, zirka, bliss, Та, що іде по життю з посмішкою, serbun, Бабенко Оксана (taranezoksana), dadjazza, denny, IndyFriend, archie, mosik, meteorchik, superdrap, yuriy, оlli kahn, yarik, КоТяРа, Феникс Букинский, woman, Dartsya, Найперший Хайблог, burningspirit, pekurovsky, dobraja, ANNA_, Cnfc, *bee crazy*, Bukashk0zzz, banderivka, misko, Че, Голубоглазое чудо, Julsie Juls, mad housewife, opelsyna, para-bellum, dreamreader, тьоття Счастье)))., painter_ka, Illegal seller of dreams, nc, lyovkin, Рижик_УнікумуS, panyanka, Анджей, liberiangirl, Annywka, Souffle, MarLena, Lola Shigella, shanel-ka, stuggibuggi, by-the-way, Фан по жизни, gexmann, na-po-li-ta-no, The Girl in the Green Scarf, eventful, Cat-Fish, сектант

История добавления

В друзьях 91: para-bellum, woman, mad housewife, Annywka, ANNA_, meteorchik, Bukashk0zzz, archie, nc, Орест Форко, ladyalena, Светлана Балагула, КоТяРа, Illegal seller of dreams, dobraja, liberiangirl, Yoloy, burningspirit, denny, Sleepwalker °, yuriy, eventful, tushe4ka, Sound Producer, Souffle, panyanka, Анджей, Че, Голубоглазое чудо, Cartmen, policypainter, [pavlovskaya], opelsyna, superdrap, Iuhfkjhsdd, mrfreeman, Бабенко Оксана (taranezoksana), *bee crazy*, Lola Shigella, painter_ka, Point Of View, gexmann, sahka1, zirka, misko, tweek-gilmor, MarLena, malenykaya, just-love-you, Cnfc, shanel-ka, wereshol, by-the-way, dreamreader, Михайло Хтема, stuggibuggi, Owlam, @sleep beautiful woman, na-po-li-ta-no, xmarinario, Найперший Хайблог, Julsie Juls, unebavarde, mir-lambre, banderivka, Феникс Букинский, Angel Style, оlli kahn, Тatiana, Фан по жизни, stock, 大和, putnik, Та, що іде по життю з посмішкою, mosik, Тількі Той, Dartsya, kievbkru, Dima_zt, vasadin, тьоття Счастье)))., Рижик_УнікумуS, сектант, Cat-Fish, pekurovsky, andyregen, The Girl in the Green Scarf, abc, Сергей Viento, nnn, models
Участник сообществ  3: Мир фото, Клуб Путешественников ;-), gazdunya
 Календарь
Март
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Не можу не підтримати..

Пост навіяно ось цим криком душі:
http://aandrusiak.livejournal.com/165207.html
Я абсолютно незгодний з автором у плані форми посту, але розумію його в плані смислу: українська у сфері сервісу (принаймні у Києві) тупо іґнорується. Причому не свідомо, а через незвичку до неї: ну не прийнято - і по всьому.
Як я особисто ставлюся до цього? Як до данності, з якою не слід воювати, але і складати руки - невірно. Вода, як відомо, камінь точить, а розбивання стіни лобом свідчить лише про невисоку інтелектуальну якість згаданого лоба.

Мої пропозиції.
Я, а зі мною, смію надіятись, і тисячі інших мешканців Києва, кому це до душі, ЗАВЖДИ користуватимемось послугами таксі (назву сервісу можна вставити яку завгодно), оператор якого відповість мені українською, а водій підтримає бесіду по-українськи. Навіть якщо його послуги будуть дещо (звичайно, в розумних межах) дорожчими за послуги інших. В цьому я не зауважую ніякого шовінізму чи дискримінації (поправте мене, якщо помиляюся): я просто хочу підтримати матеріально приємний мені сервіс. Не давити незгодних - а помагати тим, хто згоден: свій до свого по своє. Цей принцип свого часу дав прекрасні результати в австрійській Україні, то чом би його не спробувати тут і тепер?
Попутно визріла ідея флеш-мобу такого ось виду. Розробляється лоґотип/банер (ну, наприклад гілочка калини чи що) з написом "обслуговуємо українською" і директори, власники, менеджери підприємств, які готові підтримати акцію, вивішують його на своїх вітринах, сайтах, рекламних носіях, лобовому склі тощо. Причому наявність такого лоґо не має на увазі, що всі робітники закладу змушені говорити лише українською, що російській чи іншим мовам оголошено бій і вони іґноруються, що керівник підприємства має шовіністичні/нацистскі погляди, а "нація понад усе". Ні. Цей лоґотип лиш ґарантує, що на звернення клієнта по-українськи він одержить відповідь українською - не більше. Але й не менше. І навіть якщо мені нічого не треба буде в такому закладі придбати, я із задоволенням завітаю і побажаю його робітникам вдалого робочого дня. А Ви?

Коли Ви згодні - прошу перепостити текст у себе.

Якщо ж ідея в маси не піде - ну що ж, просто нічого не зміниться.
Взято ТУТ
 


Це важливо!

Reduce your environmental footprint 


Корисне

 Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми.

ОБОЗ.ua